Články a literatura

Detoxikace Ama Pachana s Guggul Max a Digestobliss

Blíží se jaro a co lze doporučit pro toto období z hlediska zdraví a ájurvédy?Volba je jednoduchá a prostá! Příroda se probouzí, oživuje a omlazuje! Guggul je tradiční vynikající prostředek používaný v ájurvédě pro detoxikaci organizmu a jako spalovač tuků. Je to…celý článek 

Půst – aneb život v radosti

Do nového roku si přejeme mnohé. Nejčastěji zdraví, spokojenost, lásku, dobrou práci a finanční prosperitu. Mnozí z nás se cítí přesyceni, a to nejen množstvím jídla, ale i společenskými aktivitami a radovánkami. Ráda bych se s Vámi podělila o metodu, která je obvyklá ve všech duchovních přístupech, ale i v celostních zdravotních systémech, indickou ájurvédu nevyjímaje.

Velmi starou, oblíbenou a srozumitelnou metodou je „půstování“, v angličtině „fasting“ či v sanskrtu „anahara nebo ekadáša“.

Půst má čtyři podoby:….celý článek

 Časopis Golf

Současní sportovci jdou často na hranici možného a zdálo by se, že už se už zkrátka nedostanou, jenže pak nastupuje faktor podvědomí, který může výrazně ovlivnit fyzický výkon. 
Lenka Čadová v rozhovoru s Jaromírem Bosákem.

přečtěte si celý rozhovor

Fyziologická měření ve sportu a dignostice

2016-01-18
Ucelená komplexní a holistická metodologie zaměřená na psychickou a fyzickou rovnováhu, využívající nejmodernější medicínské a fyziologické metody a techniky.
 
 
 

VITAL

2014-10-08
Scany článků Lenky Čadové v časopisu VITAL v období let 1999 – 2001