Vědečtí pomocníci

  • HeartMath Institut a Somatic Vision (USA) – poskytují patentované postupy a vyhodnocovací metody založené na měření srdeční frekvence a její proměnlivosti (HRV).

HRV technologie: emWave2, emWave PRO Plus, Alive Pioneer, Inner Balance, PulseOn (Finsko) 

Jsou vyvinuty tak, aby zpříjemnily každodenní život a vytvářely požadovaný  psychický a fyzický stav. Každý emoční stav má svůj záznam v HRV.

HRV workshopy, zábavné hry a tréninky srdeční koherence a psychické resilience prostřednictvím patentovaných mentálně-dechových technik.

  • Firstbeat (Finsko) – Off-line měření proměnlivosti srdeční frekvence po 3 dny a 3 noci – práce, sport, odpočinek prostřednictvím monitoru srdečního tepu Bodyguard2 a expertního systému pro vyhodnocení životního stylu Firstbeat Lifestyle Assesment.
  • VedaPulse (Rusko) – nabízí moderní EKG digitální pulzovou diagnostiku ověřenou tradičními postupy dle indické ájurvédy – matky všech lékařských systémů – a tradiční čínské medicíny.  Expertní systém pro zdravotní doporučení dle ájurvédy. TČM, dietologie, naturopatie a dalších holistických přístupů.
    • VedaEHF – vysokofrekvenční terapie pro aktivaci mezibuněčného informačního toku. Využití v oblasti chronických zátěží.
    • Rikta –  velkoplošná fyzioterapie prostřednictvím pulzujícího výkonného laseru a současně světla v IR oblasti spolu s vlivem konstantního magnetického pole a technologie TENS. Pro akutní problémy a úrazy.
    • VedaLaser – Fyzioterapeutické zařízení VedaLaser pro komplexní  akupunkturní terapii  laserem v červeném spektru, iontoforéza a akupresura stříbrným hrotem působí účinně na biologicky aktivní body (BAP dle WHO).
Verified by ExactMetrics